Margučių marginimo dirbtuvės

Kasmet Kupiškio jaunimo centro darbuotojai lankytojams pristato ir sudaro galimybes prieš Šv. Velykas išbandyti naujas kiaušinių marginimo technikas, būdus. Todėl praėjusį šeštadienį (04-09) centriuke vyko kiaušinių marginimo edukacija.
Kiaušinių marginimas prasidėjo nuo jų virimo, nes visoms pasirinktoms technikoms reikėjo būtent virtų kiaušinių. Pirmasis pasirinktas būdas – marginimas krepiniu popieriumi, antrasis – maistiniais dažais, jų įbėrus į ryžius, trečiasis – marginimas perlamutriniais dažais ir ketvirtasis – kiaušinius susukus į popierinį rankšluostį ir apšlaksčius dažais. Taip pat buvo naudojama ir maistinė folija, kuri padeda kiaušiniams suteikti dar didesnį blizgesį.
Į kūrybines kiaušinių marginimo dirbtuves aktyviai įsitraukė merginos, o vėliau vaikinai. Sulaukta ir būrio jaunuolių iš Kupiškio rajono Šv. Kazimiero vaikų globos namų ir Kupiškio kraštiečių bendruomenės vaikų globos namų. Jaunimas, kuris lankėsi jaunimo centre pirmą kartą, apžiūrėjo centriuko erdves, žaidė žaidimus, bendravo ir prasmingai praleido šeštadienio popietę.
Dėkojame Kupiškio rajono Šv. Kazimiero vaikų globos namų ir Kupiškio kraštiečių bendruomenės vaikų globos namų darbuotojoms Rolandai ir Jūratei už jaunimui sudarytas galimybes pažinti, patirti, bendrauti ir mokytis vieni iš kitų.

 

Parašykite komentarą